Fatih Halı Yıkama

Fatih halı yıkama ile ilçemizde profesyonel halı yıkama/temizleme hizmeti veriyoruz. Uzun geçmişimiz ile en kaliteli halılarınızı bile garantili yıkıyoruz. Ayrıca hangi kalitede olursa olsun tüm halı çeşitlerini halıya zarar vermeden yıkıyoruz.

İstanbul Fatih İlçesi Halı Yıkama Hizmeti

İstanbul Fatih ilçesi İstanbul’un adeta merkezi konumunda şirin bir ilçedir. Fatih’te halı yıkama hizmeti almak için güvenilir firmaları tercih etmelisiniz. Yıkama sırasında olduğu gibi yıkama sonrası çıkan sorunlar için de size yardımcı olacak kurumsal firmalar sorununuzu kısa zamanda çözecektir.

Fatih Halı Yıkama

Firmamız yıllardır halı yıkama işinin içindedir. Haliyle büyük bir tecrübe sahibi olmuştur. Halı yıkamada kalite konusuna dikkatinizi çekmek istiyoruz. İyi bir halı yıkama yapabilmek için alt yapıdan tutun, kullandığınız şampuana kadar onlarca faktörün bir araya gelmesi gerekir. Sıkma makineniz var; kapalı kurutma odanız yok veya tüm ekipmanınız olsa dahi gidip en ucuz şampuanı alsanız, o yaptığınız tüm yatırım boşa gidecektir.

Dolayısıyla iyi bir halı yıkama hizmeti için gereken tüm unsurların tam olarak yerine getirilmesi gerekir. Aşağıdaki sıraladağımız ekipman ve diğer unsurlar Fatih Swan halı yıkama fabrikasında mevcut olup eksiksiz olarak kullanılmaktadır

Halı Yıkama için Teknolojik Alt Yapımız:

  • Halı toz alma makinesi: Fabrikamıza gelen halılar yıkama öncesi toz alma makinesinden geçirilir.
  • Elde yıkama makinesi: Antika ve el dokuma halıları için kullandığımız makine, daha çok hassas halılar için kullanmaktayız.
  • Tam otomatik halı yıkama makinesi: Daha çok makine halılarını yıkamada kullanıyoruz.
  • Halı sıkma makinesi: Her halı yıkama işleminden sonra sıkma makinesinden geçirilir ve kuruması daha çabuk olur. Bu da hızlı teslimat için çok önemlidir.
  • Kapalı kurutma alanımız: Tüm halılar yıkama işleminden sonra kurutma alanında kapalı olarak kurutulur.
  • Kalite kontrol: Tüm halılar yıkanıp kurutulduktan sonra kalite kontrolünden geçmektedir.

Fatih’te Güvenilir Halı Temizleme Hizmeti

Firmamız müşteri memnuniyetine büyük önem göstermektedir. Özellikle güven konusunda büyük hassasiyet göstermekteyiz. Halıları zamanında alıyor ve söz verdiğimiz zaman diliminde teslim ediyoruz. Firmamızın Google yorumlarında yüksek puanımızı siz de görebilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz hizmetlerimizi daha iyi görüp hizmet kalitemizi daha iyi anlayabilmeniz için aşağıdaki Türkiye’nin en çok izlenen halı yıkama videomuzu izlemenizi öneriyoruz. Müşteriden alınıp fabrikamızda yıkama aşamalarından geçerek müşteriye teslim aşamasına kadar geçen tüm aşamaları görebilirsiniz. Fatih’te profesyonel halı yıkama hizmeti için bize ulaşmanız yeterlidir.