Şişli Halı Yıkama

Swan halı yıkama Şişli halı yıkama hizmeti ile İstanbul’un Şişli ilçesine profesyonel halı temizleme hizmeti vermektedir.

Şişli’de Profesyonel Halı Yıkama

Swan halı yıkama kurulduğu ilk günden beri kalitesinden taviz vermeden halı yıkama/temizleme ve tamir hizmeti vermektedir. En değerli halılarınız firmamızda hiç bir hasara uğramadan titizlikle yıkanmaktadır.

Halı temizliği evlerin vazgeçilmez temizlik işidir ve ev hanımlarının da canını sıkan bir temizliktir. Sağlıklı bir halı temizliği için halının yılda en az 2 kere yıkanması gerekir. Genelde sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinde halılar yıkamaya verilir. Bu noktada iyi tercih yapmalı halı yıkamacınız tarafından mağdur duruma düşmemelisiniz.

Şişli halı yıkama firmamız Swan halı yıkama halı temizliğine ve müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Özellikle Şişli ilçesi için günlük servis hizmeti ile halı yıkama işi yapmaktayız. Halılarınız aynı gün içinde alınır ve yoğunluğa göre değişmekle birlikte 3 – 5 gün içinde teslim edilmektedir.

Şişli Halı Yıkama Fabrikası

Swan halı yıkama Şişli ilçesi sakinlerinin hizmetindedir. Halılarınız fabrikamızda modern yıkama işlemlerinden geçmektedir. Gerek toz alma makines, halı yıkama makinesi kapalı kurutma odası gibi ayrıcalıklar ile halınız adeta yenilenmiş bir şekilde teslim edilmektedir. Swan halı yıkama tamir hizmeti ile de halınızda oluşan deformasyonları gidererek halınızı tamir etmektedir. Profesyonel bir halı yıkatmak için sadece bize ulaşmak kalıyor.

0216 326 83 83