Ümraniye Halı Yıkama

Ümraniye halı yıkama hizmetimiz ile, profesyonel ve kurumsal bir yapı içinde Ümraniyelilerin hizmetindeyiz. Halı, koltuk ve stor perdeleriniz için profesyonel temizlik isteyenlerin adresi Swan Halı Yıkama.

Ümraniye Swan Halı Yıkama

Ümraniye’de Profesyonel Halı Temizleme Firması

Firmamız Ümraniye ilçesine düzenli olarak servis hizmeti ile halı yıkama, koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Yılların tecrübesi ile Ümraniye halı yıkama hizmetini, ilçesinin her köşesine ulaşan firmamız en kaliteli halılarınızı yıkamakta ve tamir/tadilat hizmeti de vermektedir.

Ümraniye Swan Halı Yıkama halıları nasıl yıkıyor?

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Firmamız 1980’li yıllardan beri İstanbul geneline halı temizleme hizmeti vermektedir. O günlerde elde yıkadığımız halıları bu gün ülkenin en modern makinelerinde titiz bir yıkama işleminden geçiriyoruz.

Ümraniye Swan halı yıkama

Halılarınız adresinizden alındıktan sonra fabrikamızda ön kontrolden geçirilir. Leke var mı sökük, hasar var mı kontrol edildikten sonra yıkama işlemi öncesi toz alma makinesinden geçirilir.

Tozları alınan halılar yıkama bölümünde titiz bir yıkama işleminden geçirilir. Yıkama aşamasında lekeler var ise halıdan leke çıkarıcı yöntem uygulanır. Yıkama sonrası sırasıyla sıkma ve kurutma aşamalarından sonra son kontrol aşamasında halı kontrol edilir. Kontrolden geçen halılar paketlenerek servise hazır halde depo bölümüne aktarılır.

Aşağıda Türkiye’nin en fazla izlenen halı yıkama videosunu görebilirsiniz. Ümraniye halı temizleme hizmetini sunan fabrikamızda halının yıkanma aşamasını birebir görebilir; oluşan soru işaretlerini silebilirsiniz. Ümraniye’de tavsiye halı yıkama firması için bize ulaşabilirsiniz. Google yorumlarımızı inceleyebilir müşterilerimizin firmamız hakkındaki deneyimlerini okuyabilirsiniz.