Ümraniye Halı Yıkama

Ümraniye halı yıkama hizmetimiz ile, profesyonel ve kurumsal bir yapı içinde Ümraniyelilerin hizmetindeyiz. Halı, koltuk ve stor perdeleriniz için profesyonel temizlik isteyenlerin adresi Swan Halı Yıkama.

Ümraniye Swan Halı Yıkama

Ümraniye’de Profesyonel Halı Temizleme Firması

Firmamız Ümraniye ilçesine düzenli olarak servis hizmeti ile halı yıkama, koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Yılların tecrübesi ile Ümraniye halı yıkama hizmetini, ilçesinin her köşesine ulaşan firmamız en kaliteli halılarınızı yıkamakta ve tamir/tadilat hizmeti de vermektedir.

Ümraniye Swan Halı Yıkama halıları nasıl yıkıyor?

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Firmamız 1980’li yıllardan beri İstanbul geneline halı temizleme hizmeti vermektedir. O günlerde elde yıkadığımız halıları bu gün ülkenin en modern makinelerinde titiz bir yıkama işleminden geçiriyoruz.

Ümraniye Swan halı yıkama

Halılarınız adresinizden alındıktan sonra fabrikamızda ön kontrolden geçirilir. Leke var mı sökük, hasar var mı kontrol edildikten sonra yıkama işlemi öncesi toz alma makinesinden geçirilir.

Tozları alınan halılar yıkama bölümünde titiz bir yıkama işleminden geçirilir. Yıkama aşamasında lekeler var ise halıdan leke çıkarıcı yöntem uygulanır. Yıkama sonrası sırasıyla sıkma ve kurutma aşamalarından sonra son kontrol aşamasında halı kontrol edilir. Kontrolden geçen halılar paketlenerek servise hazır halde depo bölümüne aktarılır.

Aşağıda Türkiye’nin en fazla izlenen halı yıkama videosunu görebilirsiniz. Ümraniye halı temizleme hizmetini sunan fabrikamızda halının yıkanma aşamasını birebir görebilir; oluşan soru işaretlerini silebilirsiniz. Ümraniye’de tavsiye halı yıkama firması için bize ulaşabilirsiniz. Google yorumlarımızı inceleyebilir müşterilerimizin firmamız hakkındaki deneyimlerini okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular:

Ümraniye Tavsiye Halı Yıkamacı Hangisi?

Eğer tavsiye edilen bir halı yıkamacı arıyorsanız ilk yapmanız gereken Google yorumları olmalı. Kısa bir incelemede gerçek yorumlara ulaşarak tercih edeceğiniz firmanın hizmet kalitesini görebilirsiniz. Firmamız Ümraniye’de en çok tavsiye edilen firmalar arasında yer almaktadır. Bakınız Firmamızın Google yorumları

Ümraniye Halı Yıkama fiyatları nedir?

Firmamız Swan Halı Yıkama Ümraniye’de en kaliteli hizmeti uygun fiyata yapan firmalar arasında yer almaktadır. Kalite firmamız için vazgeçilmez unsurların başında gelmektedir. Her ne kadar rakiplerimizden daha yüksek fiyatlar ile karşılaşsanız da bu tamamen kaliteli hizmetin sonucudur: Ümraniye halı yıkama fiyatlarımız için tıklayın.

Ümraniye halı yıkama yerleri hangileridir?

Adresinize yakın bir halı yıkamacı her zaman avantajınıza olmuştur. Ancak firma eğer kaliteli hizmet veriyorsa, halınızı tam zamanında getiriyorsa, halınızı profesyonel olarak temizliyorsa yakın bir halı yıkamacıyı tercih edebilirsiniz. Firmamız İstanbul’un bir çok ilçesine günlük servis çıkararak mesafe sorununu ortadan kaldırmaktadır. Üstelik kaliteli hizmet garantisi ile. Zamanında teslim, profesyonel temizlik gibi ayrıcalıklar ile günlük Ümraniye ilçemize servis hizmeti vermekteyiz. Aşağıdaki haritada göreceğiniz üzere Ferhatpaşa mahallesinde bulunan tesisimizde hızlı bir şekilde adresten ürün alımı yapmaktayız.

Diğer Hizmetlerimiz

Ümraniye Koltuk Yıkama

Swan Halı Yıkama Fabrikasının profesyonel hizmetlerinden birisi de koltuk yıkama hizmetidir. Her kalite ve çeşitteki koltuklarınız uzman personelimiz tarafından titiz bir yıkama işleminden geçmektedir.

Ümraniye Stor Perde Yıkama

Stor perde, zebra perde gibi temizlenmesi büyük sorun teşkil eden her çeşit perdenizi fabrikamızda hasar görmeden yıkanmakta ve ücretsiz servisimiz ile adresinize teslim edilmektedir.

Ümraniye halı tamiri overlok yapımı

Halı tamiri ve overlok yapımı için firmamız profesyonel hizmet vermektedir. Her türlü halı tamiri ve overlok/saçak yapımı için hiç tereddüt etmeden firmamızı tercih edebilirsiniz.

Swan Halı Yıkama ve Tamir Hizmetleri en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize ulaştırmak için büyük çaba harcamaktadır. Kalite bizim için vazgeçilmezdir. Temizlik işlerinizde en yakın yardımcınız olan firmamızdan memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.