Kartal Halı Yıkama

Kartal halı Yıkama, Kartal ilçesinde profesyonel ve en güvenilir halı temizleme hizmeti, modern fabrikamızda halılarınız zarar görmeden lekelerden kurtulmakta ve temiz bir şekilde odalarda yerlerini almaktadır. Halınızın gerçek temizlikle buluşmasını istiyorsanız bize ulaşın.

Kartal Swan Halı Yıkama Fabrikası

Kartal Swan Halı Yıkama

İstanbul Kartal ilçesinde profesyonel bir halı yıkamacı arıyorsanız bize ulaşmanız yeterli. İstanbul’da geniş bölgelere yayılan hizmet ağımız ile tavsiye edilen bir halı yıkamacı olarak müşteri memnuniyeti en öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca Kartal halı yıkama, halı haricinde koltuk ve stor perde yıkama hizmeti de vermektedir.

Kartal Swan Halı Yıkama

Kartal Halı Yıkama firması Swan halı yıkama halıları nasıl yıkıyor?

Adresinizden alınan halılar fabrikamızda ön kontrolden geçirilir. Leke, deforme kontrolünden sonra halının yıkama şekli belirlenir. El dokuma halıları el makineleri ile yıkanırken makine halıları otomatik halı yıkama makinesinde yıkanmaktadır:

El dokuma halıları hassas halılar olduğu için makinede yıkamaya uygun değildir. Hasar görmesi durumunda telafisi mümkün değildir. Makine halıları rahatlıkla otomatik makinelerde yıkanmaktadır.

Yıkama işlemi biten halılar halı sıkma makinesinde sıkılır ve kurutma odalarına gönderilir. Kapalı kurutma odalarında kuruyan halılar son kontrol için kontrol bölümünde kontrolleri yapılır. Bu aşamada parfümlenerek paketlenir ve servis sırasına göre depoya aktarılır. Swan Halı Yıkama Fabrikası halılarınızı ilk günkü temizliğinde teslim etmektedir.

Kartal halı yıkama yıkanmış halı

Kartal Halı Yıkama Fiyatları

Firmamız Kartal ilçesinde rekabetçi uygun fiyat politikası benimsemiştir. Her ne kadar bizden uyguna halı yıkayan firma olsa da biz kaliteyi ucuz fiyata hizmet veremiyoruz. Bizim için önceliğimiz kalitedir. Fabrikamıza gelen her halı gerçek temizlik ile buluşmakta ve temizlendikten sonra teslim edilmektedir. Fiyat listemiz için tıklayın.
Halı yıkama ücretinin ne kadar tutacağını halı yıkama fiyat hesaplama tablosundan görebilirsiniz.

Firmamız yıllardır Kartal’da halı yıkama temizleme hizmeti vermektedir. Güvenilir halı yıkama firması olarak ilçenin tamamına servis hizmeti ile ulaşabilmekteyiz. Uzman ve eğitimli kadromuzla her çeşit ve kalitedeki halınızı profesyonel aşamalardan geçirerek temizlemekteyiz. Kartal halı yıkama hizmetini de müşterilerimizin memnun kalacağı bir şekilde vermekteyiz. Halılarınız bizde tam olarak temizlenir ve teslim edilir.

Halı temizliğinde daha kaliteli hizmet vermek için kendimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. Bu noktada gerek temizlik fuarları, gerekse eğitimlere katılarak bilgi birikimimizi kat kat artırmaktayız. Netice olarak da her kalitedeki halıyı Kartal Swan Halı Yıkama garantisi altında gönül rahatlığı ile yıkamaktayız.