Halı Yıkama Çalıştayı Başladı

Marhalfed Başkanı halı yıkama çalıştayı konuşması

Marmara Halı Temizlemeciler Federasyonu (MARHALFED) öncülüğünde Ankara’da sektör temsilcilerinin katılımıyla halı yıkama çalıştayı başladı.

Daha önce Marhalfed Başkanı Bahattin Ersönmez, “Dernekler Birliği olarak, Türkiye geneli Halı Yıkama Dernek Başkan ve Yönetimlerinin tanışması, sektör sorunlarının önceliği, çözüm önerilerinin istişare edilmesi ve uygulamada birlik sağlanması, sektördeki bilgi kirliliğinin önlenmesi amacıyla, 12-13 Mart 2022 tarihinde TZOB & AKMAN OTEL- Ankara’da buluşacağız” diyerek duyurusunu yapmıştı.

Marhalfed üyesi dernek başkanları ve sektörün önde gelen halı yıkamacıları TZOB & AKMAN HOTEL- Ankara’da 13 Mart günü buluştu.

Marhalfed üyesi Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneğini ve Swan Halı Yıkama Fabrikasını temsilen biz de toplantıda hazır bulunduk ve üzerimize düşen önemli konuları not aldık.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Marhafed Başkanı Bahattin Ersönmez, “Olumsuz hava koşullarına rağmen sektör daha iyi konumlara gelsin, iş standartlarımız yükselsin diye buraya gelen tüm meslektaşlarıma tek tek teşekkür ediyorum. Haksız Rekabet, Kayıt Dışı, Mesleki Standartlar, Kalifiye Personel Temini, Oda Kurma ve Karma Odalarda Meslek Komitesi Kurma gibi başlıklar hakkında ortak bir görüşe varmak. Yapılacak çalışmalardaki yol haritalarını belirlemek için beraber hareket etmek çok kıymetli. Tüm katılımcılara bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

halı yıkama çalıştayı toplu resim

Yazar 

Bir yanıt yazın