E Halı Servisi (Halının Tek Yetkili Servisi)

E Halı Servisi Türkiye’de tek yetkili halı yıkama servisidir. Swan Halı Yıkama Fabrikası E Halı Servisinin Ataşehir-Kadıköy-Çekmeköy ilçeleri bayisidir.

Halı üreticilerinin tavsiye ettiği E Halı Servisi 300’den fazla bayisi ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Swan Halı Yıkama Fabrikası yeni bir oluşum sürecinde olan bu servise İstanbul’daki 3 ilçede bayilik hizmeti vermektedir:

Ülkemizde halı üretimi yapan büyük halı fabrikalarının özellikle yeni nesil halıların satıştan sonraki yıkama ve tamir hizmetleri ile ilgili şikayetlerin artması ve çeşitli mağduriyetler yaşanmasından sonra bu büyük halı üretim fabrikaları müşteri mağduriyetini önlemek ve daha iyi hizmet vermek amacı ile “E Halı Yıkama Servisi” adı altında “Artık Halının da Yetkili Servisi var” sloganı ile Türkiye genelinde yetkili halı yıkama ve tamir merkezleri oluşturarak garantili yıkama anlaşması yapmıştır.

E Halı Servisi yeni alınan halılarınızı veya yıkama ihtiyacı olan halıları garantili yıkar ve üzerinde uğraşılmayan lekelere %90 leke çıkarma garantisi vermektedir.

Swan Halı Yıkama olarak kalitemize ekstra kalite katarak E Halı Servisi ile işbirliğine gidilmiş ve İstanbul’da geniş bir servis ağında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Yazar 

Bir yanıt yazın