Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama hizmetini kurumsal ve profesyonel hizmet anlayışı ile ilçenin tamamına sunuyoruz. Maltepe ilçesinde profesyonel ve tavsiye edilen bir halı yıkama fabrikası arıyorsanız şimdi bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Maltepe’de Halı Yıkama Firması

Maltepe ilçesi İstanbul’un eski ilçelerinden bir tanesidir. Bir tarafında Kadıköy, bir tarafında Kartal ilçeleri ile sahil kesiminde yer alan şirin bir ilçemizdir. Maltepe’de halı yıkama fabrikası için tüketiciler iyi ve tavsiye halı yıkama fabrikası aramaktadır. Firmamız Swan halı yıkama her halıyı profesyonelce yıkamakta ve ücretsiz servisi ile Maltepe ilçesinde de hizmet vermektedir.

Maltepe’de Garantili Halı Yıkama

Maltepe halı yıkama firması Swan

Maltepe Swan halı yıkama fabrikası her geçen gün büyümekte ve daha geniş bölgelere hizmet vermeye başlamıştır. 1981’den günümüze halı yıkama sektörü içindeyiz. Haliyle bu güne kadar onlarca çeşit ve türde halıyı yıkadık ve sorunsuzca teslim ettik. Bu tecrübemiz ile İstanbul’da sayılı bir kaç profesyonel halı yıkama firmasından birisi olmayı başardık.

Maltepe halı yıkama hizmeti için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Halıları nasıl yıkadığımızı, nasıl kuruttuğumuzu ve nasıl kalite kontrolden geçtiğini aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz. Ayrıca Maltepe’de halı yıkama fiyatları için fiyat listemizi inceleyiniz. Halı yıkama ücretinin ne kadar tutacağını merak ediyorsanız fiyat hesaplama tablomuza göz atabilirsiniz.

Halı Yıkama: https://www.swanhaliyikama.com/hali-nasil-yikanir/
Halı Kurutma: https://www.swanhaliyikama.com/halilari-nasil-kurutuyoruz/

Maltepe Swan Halı Yıkama halıları nasıl yıkıyor?

Kaliteye büyük önem veren firmamız her halıyı kendi dokuma yöntemine ve iplik türüne göre yıkamaktadır. Yün halıları suyu çok çeker ve renk solması çok olur, akrilik halıları suyu az çeker renk solması çok az olur. Bunları yıkama yapan halı yıkama ustası iyi bilmeli ve yıkamayı ona göre seçmelidir. Böylece halıda bozulma olmadan tertemiz temizlenmiş olur.

Fabrikamıza gelen halılar ilk kontrolün ardından ya otomatik halı yıkama makinesine ya da yerde yıkama işlemi için ilgili bölüme aktarılır. Yıkama işlemi kaliteli halı şampuanı ile yapılır. Sıkılan halılar kurutma işleminden sonra kalite kontrolü yapılarak adreslere teslim edilir. Tüm bu aşamaları aşağıdaki videomuzda görebilirsiniz.

Maltepe Servis Ağımız:
Büyükbakkalköy, Başıbüyük ve tüm mahalleleri.