Sancaktepe Halı Yıkama

Sancaktepe halı yıkama hizmeti kurumsal ve profesyonel hizmet sunan Swan Halı Yıkama fabrikası güvencesinde, Profesyonel halı temizliği için güvendiğiniz firma Swan Halı Yıkamayı tercih edebilirsiniz.

Sancaktepe Swan Halı Yıkama

Sancaktepe Swan Halı Yıkama

Halılar evlerimizin en önemli temiz tutulması gereken eşyaları arasındadır. Nasıl ki bir nevresimi çarşafı düzenli ve sık sık yıkıyorsak halılar da insan vücuduna temas eden eşyalar olduğu için sık sık yıkanması gerekir.

Sancaktepe halı temizleme hizmetimiz ile günlük servis araçlarımız aracılığıyla ilçemizin en ücra köşesine ulaşarak halı siparişlerini alıyoruz. İstanbul’un sayılı bir kaç modern tesisinden birisi olan Swan Halı Yıkama Fabrikasında halılarınız tertemiz yıkama işleminden sonra adresinize ücretsiz servisimiz aracılığı ile teslim edilmektedir.

Sancaktepe Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatlarımız için sitemizdeki Fiyat Listemizi inceleyebilir, ne kadar ödeyeceğinizi halı yıkama fiyat hesaplama tablosundan öğrenebilirsiniz. Firma olarak kaliteli hizmeti son tüketiciye ulaştırmak için büyük çaba içinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Elbette en ucuza halı yıkayan firma olmayı biz de isteriz. Ancak eğer kaliteli hizmet sunmak istiyorsanız tüm ekipman ve yıkama araçlarının en kalitelilerini almak zorundasınız. Haliyle bu da maliyetlere etki edeceği için fiyatlar otomatik olarak artmaktadır. Ancak Fiyat politikamızı enflasyona göre ayarlamaya çalışmaktayız ve enflasyonun üzerinde kesinlikle fiyat artışı yapmamaktayız.

Sancaktepe’de Güvenilir Halı Yıkama Hizmeti

Sancaktepe Swan Halı Yıkama

Sancaktepe’de güvenilir bir halı yıkama fabrikası arıyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Firmamız yıllardır halı temizliği sektöründe faaliyet göstermekte ve güven içinde halılarınızı sorunsuzca yıkayıp teslim etmektedir. Müşteri memnuniyeti en öncelikli görevlerimizin başında gelir. İlçemiz hızla gelişen İstanbul’un önde gelen ilçelerinden birisidir. Özellikle son yıllarda metronun da ilçemize gelmesiyle hızla gelişmeye devam etmektedir. Yeni ilçe sakinleri yeni binalarda yerlerini alırken özellikle yeni binalarda temiz halılar kullanmak için “halımı kime yıkatacağım?” sorusunu sormaktadır. Peki ilçede halınızı kime yıkatacaksınız?

Öncelikle halılarınızı güvendiğiniz bir firmaya vermelisiniz. Gözünüz arkada kalmadan “halıma zarar gelir mi acaba, ya zamanında teslim etmezlerse” gibi sorulardan uzak, gönlünüz rahat bir şekilde halılarınızı uzman kişilere yıkatmalısınız.

Sancaktepe’de Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası

Halılarınızı vereceğiniz firmayı mutlaka araştırın. Adresi var mı, sabit telefonu var mı, özellikle firma hakkında internetteki yorumları mutlaka inceleyin. Firmamızı da araştırmanızı öneririz. Ancak aşağıdaki videoyu izlemeniz karar verme sürecinizi daha da kısaltacaktır. Videomuzun izlenme sayısı ve altına yapılan yorumları okuduğunuzda hiç vakit kaybetmeden bizi arayacağınızdan eminiz.

Sancaktepe’de Profesyonel Halı Yıkama İşlemi:

Yukarıdaki videomuzda fabrikamızda halıların nasıl yıkandığı ayrıntılı olarak görülmektedir. Fabrikamızda halılar hangi aşamalardan geçerek yıkanmaktadır?

  • Öncelikle halılar adresinizde ücretsiz servisimiz ile makbuz karşılığında alınmaktadır. Makbuzda ödeyeceğiniz ücret ve toplam halı sayısı yazmaktadır. Sonradan sürpriz fiyat artışı ile karşılaşmazsınız.
  • Fabrikamıza gelen halılar toz alma makinesinden geçerek yabancı maddeler halıdan atılır.
  • Yıkama süreci iki bölümden oluşur.
    1- Otomatik makinede yıkama: otomatik makinede yıkamaya uygun halılar bu sistem ile yıkanır.
    2- Yerde yıkama: özellikle el dokuma halıları ve hassas olan halılar yerde yıkama yöntemi ile yıkanmaktadır.
  • Sıkma ve kurutma: halılar yıkandıktan sonra sıkma makinesinde sıkılır ve kapalı kurutma odasında kurumaya bırakılır.
  • Son kontrol ve teslimat: Kuruyan halılar kalite kontrolden geçerek paketlenir ve servis aracına yüklenerek adresinize teslim edilir.

Temiz Halılar Mutlu Müşteriler !

Halıyı teslim ettiğimizde karşılaştığımız tebessüm yüzü tüm yorgunluğumuzu almaktadır. Fabrikamızda yıkadığımız halıları gönül rahatlığı içinde kullanabilirsiniz. Halım kirlenecek diye üzülmeyin, istediğiniz gibi halıyı kirletebilirsiniz. Swan Halı Yıkama Her halıyı ilk günkü temizliğinde yıkayıp teslim etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sancaktepe Halı Yıkama fiyatları nedir?

Sancaktepe halı yıkama fiyatları için HALI YIKAMA FİYAT LİSTESİ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Firmamız kaliteye büyük önem vermektedir. Haliyle bizden ucuza yıkayan firma elbet olacaktır. Ancak şunu açıkça söyleyebiliriz bir halı şampuanı fiyatlarını incelediğimizde litresi 3-5 TL ‘ye de var, 8-10 TL ‘ye de var. İki kat fiyat farkı olduğunu görebilirsiniz. Haliyle bu gibi etkenler direkt olarak fiyata etki etmektedir. Halı yıkama firması ararken mutlaka bu ayrıntılara göz önünde bulundurmanızı öneririz. Firmamız kaliteli halı yıkama şampuanı kullanmaktadır.

Sancaktepe Tavsiye Halı Yıkama Firması

Tavsiye halı yıkama firması arıyorsanız ilk yapacağınız şey firmanın Google Haritalardaki yorumları olmalıdır. Her ne kadar suistimale açık olsa da iyi bir incelemede organik yorumları ayırt edebilirsiniz. Firmamızın yorumlarını incelemenizi öneriyoruz. Böylelikle müşterilerimizin Sancaktepe Swan Halı Yıkama Fabrikası hakkındaki en net düşüncelerini görebilirsiniz.

Sancaktepe En Yakın Halı Yıkama Firması Hangisi?

Sancaktepe’de en yakın halı yıkama firması arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Firmamız Anadolu Yakasında geniş servis ağıyla 11 ilçede hizmet vermektedir. Sancaktepe’nin hemen yanında bulunan Ataşehir Ferhatpaşa‘da bulunan fabrikamızda servis hizmeti ile halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Günlük servis araçlarımız ile hızlı bir şekilde sipariş alımı ve teslimi yapmaktayız.

Halım Kaç günde gelir?

Firmamız yaz kış demeden 2-4 gün arasında halıları teslim etmektedir. Kış mevsiminde halıları kapalı kurutma odamız sıcak hava akımıyla kurutmaktayız. Böylece her halı kısa zamanda yıkanmakta ve teslim edilmektedir. Acil halınız mı yıkanacak, misafiriniz gelecek ama halınız hızlı bir şekilde yıkanıp gelmesi mi gerekiyor? Hemen bize ulaşın ve halınızın kısa zamanda yıkanıp odanızda yerini alsın.