Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy halı yıkama, Swan halı yıkama hizmet bölgeleri arasında yer alan bir bölgemizdir. Bakırköy ilçesi için güvenli, profesyonel, garantili ve müşteriye değer veren bir firma arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bakırköy’de Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası

Swan Halı yıkama İstanbul’da en modern halı yıkama fabrikalarından birisine sahiptir. Aşağıdaki videoda da göreceğiniz üzere en kaliteli hizmeti vermek için gereken tüm alt yapıyı fabrikamızda barındırıyoruz. Bunları kısaca sıralayacak olursak:

  • Geniş araç filosu
  • Halı yıkama öncesi toz alma ve çırpma makinesi
  • Otomatik halı yıkama makinesi
  • El dokuma halıları için mac makine dediğimiz tek fırçalı halı yıkama makinesi
  • Son model halı sıkma makineleri
  • Kurutma için kapalı alan kurutma odaları
  • Kalite kontrol bölümü
  • Yıkamada kullandığımız kaliteli natürel halı yıkama şampuanları
Bakırköy Swan Halı Yıkama Fabrikası

Güvenilir halı temizleme hizmeti için firmanın yıllardır bu sektörde olması gerekir. Swan Halı Yıkama yıllardır bu sektörde hizmet verdiği için büyük bir tecrübe sahibidir. Halının tarihini iyi bilmekte, halının türünü çeşidini, hangi halının nasıl yıkanacağını ve en önemlisi müşteriye gerçek değeri vermektedir.

Bakırköy’de Halı Yıkama Hizmeti

İstanbul’un en gözde ilçelerinden birisi olan Bakırköy’de halı yıkama hizmeti almak kimi zaman sorun olabilir. Eğer hizmet aldığınız firma amatörse sorun çıkması kaçınılmazdır. Bu gün Google reklamları ile en üstte çıkan firmanın ne kadar güvenilir olduğu gerçekten tartışılır.

Halılarınızı yıkaması için vereceğiniz firmayı mutlaka iyi araştırın. Adresinde gerçekten var mı? Bu işte kaç yıldır hizmet veriyor? vs. Bu sizin için yıkama sırasında ve sonrasında çok faydalı olacaktır.

Swan Halı Yıkama

Kalitemizin Büyük Bir Kısmı Tecrübemize Dayanmaktadır.

Günümüzde piyasada bir çok halı çeşidi vardır. Kilim, yün, makine halıları, bunlara bir de ithal halılar eklenince her halıyı kusursuz temizlemek çok zahmetli hale dönüşmektedir. Bu kadar çok çeşidi iyi bilmek elbette firmanın tecrübesine bağlıdır. Bakırköy’de hizmet veren firmamız, yıllardır halı yıkama işinde yer almıştır: https://www.swanhaliyikama.com/kurumsal/

Halı Yıkama Neden Bu kadar Önemli?

Firmamız bu işe büyük önem vermektedir. Çünkü gün içinde özellikle sıcak havalarda en fazla temas ettiğimiz ev eşyası halıdır. Gerek çıplak ayakla, gerekse bebeklerin halı üzerinde geçirdikleri vakitle halı temizliğinin önemi daha da artmaktadır. Peki bu temizliği nasıl sağlıyoruz?

Fabrikamıza gelen halılar ilk olarak toz alma ve çırpma makinesinden geçirilmektedir. Daha sonra yıkama aşamasına geçirilir ve makine veya elde yıkama olarak iki aşamadan birisi tercih edilerek yıkama işlemi ve sonrasında sıkma işlemi yapılır videoda bu işlemleri sırasıyla görebilirsiniz:

Lekeler için Özel Leke çıkarıcı kullanımı.

Halıya zarar vermeyen leke çıkarıcılar halı yıkama işinde büyük fayda sağlamaktadır. Maalesef piyasada çok ucuza leke çıkarıcılar satılmaktadır. Ancak bunlar uzun süreli halıda kalıcı hasarlar bırakmaktadır. Firmamız kaliteli leke çıkarıcı kullanarak halınızı adeta yenisinden zor ayırt edilir hale getirmektedir.

En nihayetinde Bakırköy Halı Yıkama hizmeti için fabrikamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Günlük servis hizmetimiz ile halılarınız kapınızdan alınır ve tertemiz adresinize teslim edilir.