Eyüp Halı Yıkama

Eyüp halı yıkama hizmeti ile adresinizden aldığımız halıları fabrikamızda profesyonel halı yıkama aşamalarından geçirerek, halıya zarar vermeden temizliyoruz. Eyüp’te halı temizleme hizmeti için Swan Halı Yıkama Fabrikasını tercih edebilirsiniz.

İstanbul Eyüp ilçesi Profesyonel Halı Temizleme Hizmeti

Swan Halı Yıkama fabrikası yıllardır bu işte hizmet vermektedir. Hakkımızda sayfasını göz atmanızı öneririz. Tecrübemizi bu sayfada daha da iyi göreceksiniz. Firmamız profesyonel halı yıkama hizmeti için İstanbul’un en modern ve kurumsal halı yıkama fabrikalarından birisini kurmuştur. Geniş servis ağı ile İstanbul’un bir çok ilçesine hizmet vermekteyiz. Müşteriye gerçek değeri veren firmamızın memnuniyet derecesini Google yorumlarında görebilirisniz.

Eyüp Swan Halı Yıkama

Halı Yıkamada Güvenilir Hizmet

Firmamız Swan Halı Yıkama Eyüp ilçesine servis hizmeti ile güven içinde halı yıkama hizmeti vermektedir. Şunu özellikle belirtmekte fayda var. Firmamız yıllardır bu işin içindedir ve en kaliteli hizmeti vermek için büyük çaba harcamaktadır. Fabrikamızda son teknoloji yıkama makineler, sıkma ve kurutma sitemleri mevcuttur. En kaliteli halı şampuanları ile halılarınız ilk günkü temizliğine kavuşmaktadır.

Eyüp ilçesi ile birlikte Fatih, Bakırköy, Gaziosmanpaşa Beyoğlu ilçelerine de servisimiz vardır. Avrupa Yakasında bir çok ilçeye ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz.

Eyüp Swan halı yıkama

Kurumsal bir yapı içinde hizmetlerini sürdüren firmamız, teknolojiyi yakından takip ederek, en son teknoloji ürünlerini bünyesine katmaktadır. Bunun için temizlik fuarları, halı yıkama eğitimleri ve derneklerimizin toplantılarına bizzat katılmaktayız. Özellikle halı yıkama toplantılarında görüş alışverişi yaparak sektörümüze ne gibi katkıda bulunabiliriz bu konu üzerinde durmaktayız. Daha iyi şartlar altında çalışmak, en kaliteli halı yıkama işini yapmak ve en önemlisi mutlu müşteri portföyümüzü artırmak başlıca amaçlarımız arasındadır.

Eyüp Halı Yıkama Temizleme Hizmeti

İstanbul Eyüp ilçesinde başlıca servis bölgelerimiz şunlardır.

TopçularDefterdar
NişancıMerkez Mahallesi
EmniyettepeKaradolap
YeşilpınarAkşemsettin
ÇırçırAlibeyköy
GüzeltepeMimar Sinan
Mithatpaşaİslam Bey

Firmamız bu noktaya gelene kadar çok çalışmıştır. Bu işe ilk başladığımızda halıları tek motorlu makineyle yıkıyorduk. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte hızla otomatik makineler fabrikalarda yerlerini aldı. Küçük mekanlar yetmez oldu daha büyük fabrikalara taşınmak gerektir. Firmamız da bu aşamalardan geçerek, İstanbul’un en modern halı yıkama fabrikalarından birine dönüşmüş oldu.

Eyüp halı yıkama hizmetimize ayrı özen göstermekteyiz. Gerek tarihi yapısı, gerek barındırdığı dini simgeler olsun, günlük servis hizmetimiz ile ilçemize kurumsal halı yıkama hizmeti veriyoruz. bize ulaştığınız andan itibaren müşteri temsilcimiz adres bilgilerinizi sisteme girerek, sahada bulunan servis aracımıza otomatik olarak bilgileriniz düşmektedir. En uygun bir zaman dilimi belirlenerek adresinizden halılar alınır ve tahmini teslim zamanı bildirilerek tarafınıza makbuz verilir. Halınızda özel leke varsa mutlaka söylemenizde fayda var.

Fabrikamıza gelen halılar aşağıdaki aşamalardan sırasıyla geçerek gerçek temizlik ile buluşmaktadır:

  • Yıkama öncesi toz çırpma,
  • El dokuma halıları mac makinelerinde, makine halıları otomatik makinede yıkanır ve sıkma makinesinde sıkılır.
  • Halılar kapalı odalarda kurutulur.
  • Kuruyan halılar kalite kontrolden geçerek paketlenir ve teslim zamanına kadar beklemeye alınır.
  • Ve mutlu son, teslim zamanı gelen halılar adresinize teslim edilir.

Eyüp Swan Halı Yıkama Fabrikası

Biz bu işe hakkıyla olması gerektiği gibi yıllarımızı verdik ve çok şükür karşılığını da alıyoruz. Son olarak şu tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. Halınızı vereceğiniz firmayı iyi tanıyın. Halınızı yıkamacıya verirken belki son kez görüyor olabilirsiniz. Ki sektörün içinde olduğumuz için bu tür haberler sık sık gelmektedir. Firmanın tam adresi, iletişim numaraları mutlaka tam olarak belirleyici olmalıdır. Resmi evrakları mutlaka web sitesinde bulunması gerekir. Ki yıkama sonrası sorun çıktığında firmaya rahatlıkla ulaşabilesiniz.