Sarıyer Halı Yıkama

Swan Halı Yıkama Fabrikası Sarıyer ilçesine ücretsiz servisi ile profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir. Her geçen gün servis ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. İstanbul Sarıyer’de de hizmetinizdeyiz.

Sarıyer’de Güvenilir Tavsiye Halı Yıkama Fabrikası

Swan Halı yıkama özellikle tavsiye halı yıkama fabrikası olarak öne çıkmaktadır. Modern halı yıkama fabrikamızda çekilen ve youtube’daki videomuzu izlerseniz göreceksiniz ki tüm halılar olması gerektiği gibi profesyonelce yıkanmaktadır. Videoyu yanda ve ayrıca bu linkten izleyebilirsiniz: Halı yıkama videosu.

Sarıyer halı yıkama
Sarıyer halı yıkama

Sarıyer ilçesine vermiş olduğumuz ücretsiz servisimiz ile kısa zamanda halılarınızı alıyor fabrikamızda modern makinelerden geçirerek halılarınızı ilk günkü gibi temiz bir şekilde teslim ediyoruz. Halıları fabrikamızda hangi aşamalardan geçiriyoruz?

Halı Yıkama Aşamaları

-Fabrikamıza gelen tüm halılar ilk olarak kontrol edilir ki, leke, yırtık, deforme var mı ortaya çıksın.
-Daha sonra otomatik makinede yıkanacak halılar makineye, yerde yıkanacak halılar da yerde yıkama işlemi için ilgili bölüme aktarılır.
-Yıkama işleminde dikkat ettiğimiz en önemli nokta kaliteli deterjan kullanımı, bir çok ucuz deterjan halıda kalıcı hasar yapmaktadır.
-Yıkama işlemi biten halılar sıkıldıktan sonra kurutma bölümüne aktarılır.
-Kurutma bölümümüz kapalı bölümdür ve güneş ışığı ve tozdan arındırılmıştı.
-En nihayetinde kuruyan halılar kalite kontrol bölümünde kontrol edilir ve kontrolden geçen halılar paketlenir ve müşteriye teslim edilir.

Yukarıdaki yazdığımız aşamalar tüm halılar için uygulanmaktadır. El dokuma halıları tek tek yerde yıkanır. Aynı şekilde antika ve ithal halılar da yerde yıkanır. Yerde yıkamanın en büyük avantajı halıya zarar vermeden yıkanmasıdır. Makine halıları otomatik halı yıkama makinesinde rahatlıkla yıkanır.

Sarıyer halı yıkama kurutma odası
Sarıyer halı yıkama kurutma odası

Sarıyer’de Güvenilir Halı Yıkama Fabrikası

Firmamızın en büyük artısı yüksek müşteri yorumlarıdır. Özellikle Google yorumlarını incelemenizi öneririz. Göreceksiniz ki % 90 gibi yüksek bir oranda müşterilerimiz bizi önermektedir. Bu da güvenilir bir halı yıkama firması olduğumuzu kanıtlar derece,
dedir. Sarıyer’de güvenilir halı yıkama fabrikası arıyorsanız mutlaka bizden teklif alın. En kaliteli halılarınızı garantili olarak yıkıyoruz. Sarıyer Swan Halı Yıkama Fabrikası.