Sultanbeyli Halı Yıkama

Sultanbeyli halı yıkama hizmetini İstanbul’un en modern halı yıkama fabrikalarından birisinde Swan Halı Yıkama Fabrikasından almak için şimdi bizi arayın. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi halı yıkama hizmetinde de garantili yıkama yapmaktayız. En kaliteli halılarınız bile fabrikamızda zarar görmeden yıkanmaktadır.

Sultanbeyli Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası

Sultanbeyli Swan Halı Yıkama

Sultanbeyli halı yıkama hizmetlerinde müşteri memnuniyetine büyük önem vermekteyiz. Bizim için profesyonel hizmet demek müşterilerin gönül rahatlığı içinde halılarını kullanabildikleri temizlikte halıları yıkamaktır. Bunun için elimizden gelenin en iyisini yaptığımızı bilmenizi isteriz: Otomatik halı yıkama makinesi, yıkama öncesi toz alma makinesi, kapalı kurutma odası ve yıkama için gerekli leke çıkarıcılar. Bunlara ek olarak özellikle şu konuyu belirtmek isteriz: halı yıkama fabrikamız sadece bu iş için dizayn edilmiş modern bir tesistir. Bir halı fabrikamıza girdiği andan itibaren sırasıyla, toz alma bölümü, yıkama bölümü, kurutma bölümü (kapalı) ve son kontrol bölümünden geçmektedir. Bu aşamalara özel bölümler yapılmış ve halının daha rahat bir şekilde bölümler arası taşınması da kolaylık sağlamaktadır.

Sultanbeyli Halı Tamiri

Hizmetlerimizden birisi de halı tamir hizmetidir. Her hangi bir şekilde halınızda oluşan hasarlar firmamız tarafından tamir edilmektedir. Yanık, sökülme, gibi tadilat işlerinde profesyonel hizmet almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Overlok ve saçak yapımı hizmetimiz de ayrıca vardır. Halıların kenarları zamanla sökülmeye başlayabilir veya daha hoş görünmesi için ilave saçak yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu durumda bize ulaşarak halılarınızın saçak tamirini yaptırabilirsiniz.

Modern halı yıkama fabrikamızda her halı titiz bir yıkama aşamalarından geçmektedir. Geren yıkama öncesi toz alma, yıkama esnasında el dokumaları ayrı makine halılarını tam otomatik halı yıkama makinesinde, kapalı kurutma odası gibi ayrıntılara büyük özen göstermekteyiz.

Sultanbeyli’de Güvenilir Halı Yıkama Hizmeti

Bir çok tüketici halılarını güvendiği firmaya vermek ister. Zaten yoğun olan hayatımızda bir de “halıma zarar gelecek mi, halım ne zaman gelecek, acana iyi yıkayacaklar mı” sorularıyla kimse boğuşmak istemez. Dolayısıyla çoğu kişi halılarını tavsiye üzerine halı yıkama firmasına vermektedir.Sultanbeyli halı yıkama fiyatları için Fiyat Listesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Halı yıkama ücreti hesaplama için de linke tıklayabilirsiniz.

Swan Halı Yıkama fabrikasının youtube kanalında yayınladığı tanıtım videosunda halıları nasıl yıkadığı görülmektedir. Bu noktada dikkatinizi video altındaki yorumlara çekmek isteriz. Yorumlara dikkat ettiğinizde tüketicilerin fabrikamız hakkındaki düşüncelerini görebilirsiniz. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sultanbeyli halı temizleme hizmeti için profesyonel, güvenilir ve tavsiye edilen bir halı yıkamacı arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Halılarınızın mis gibi tertemiz yıkandığı fabrikamızdan siz de memnun kalacaksınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Sultanbeyli Halı Yıkama fiyatları nedir?

Firmamız kaliteye büyük önem vermektedir. Haliyle bu da fiyatlara direkt olarak etkilemektedir. Örneğin halı şampuanının litresi 3-5 TL’ye de vardır 8-10 TL’ye de vardır. Dikkat ederseniz iki katından fazla fiyat farkı vardır. Fiyat araştırması yaparken mutlaka bu unsurları da göz önünde bulundurun. Sultanbeyli halı yıkama fiyatlarımız için fiyat listesi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sultanbeyeli’de En Yakın Halı Yıkama Firması hangisidir?

Firmamız servis hizmeti ile İstanbul’un bir çok ilçesine ulaşabilmektedir. Dolayısıyla adresinize en yakın halı yıkamacı arıyorsanız bize ulaşmanız halinde kısa zamanda servisimiz adresinize gelerek halılarınızı alacaktır.

Sultanbeyli Tavsiye Halı Yıkama Firması?

Firmamız müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Mutlu müşteri çalışma şevkimizi artıran en büyük etkendir. Özellikle firmamız hakkında yapılan yorumları tek tek inceleyerek eksik olduğumuz konular üzerine yoğunlaşmaktayız. Böylelikle her geçen gün daha kusursuz bir halı temizleme hizmeti sunmaktayız. Sultanbeyli tavsiye halı yıkama firması için firmamızın yorumlarını inceleyebilirsiniz:
Swan Halı yıkama yorumları

Halım Kaç Günde Gelir ?

Sık sorulardan birisi de “halım kaç günde gelir” sorusudur. Firmamız 2 ile 4 gün arasında teslim etmektedir. Kış sezonunda havaların soğuk olduğu günlerde bile halıları kısa zamanda teslim etmekteyiz. Çünkü kapalı kurutma odamızda halıları sıcak hava akımıyla kuruttuğumuz için teslim süremiz de kısalmaktadır.