Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköy halı yıkama firmamız Swan Halı Yıkama Fabrikası İstanbul Kadıköy ilçemize profesyonel ve kurumsal halı temizleme hizmeti vermektedir. Kaliteden taviz vermeden ilk günkü şevk ile halılarınızı İstanbul’un en modern halı yıkama fabrikalarından birisi olan fabrikamızda yıkıyor ve ücretsiz servisimiz ile adresinize teslim ediyoruz. Kadıköy halı yıkama hizmetimiz için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Kadıköy’de Profesyonel Halı Yıkama

Kadıköy Swan Halı Yıkama

Halı yıkama işinde uzun yıllardır İstanbullulara en güvenilir halı temizleme hizmeti vermekteyiz. Bu uzun geçmişimizde halının dokunmasından yıkanması ve kullanımına kadar her aşamada büyük bilgi birikimine sahibiz. En değerli halılarınızı dahi kusursuz bir şekilde temizlediğimizi bilmenizi isteriz. Kadıköy’de tavsiye halı yıkama firması olarak öne çıkan firmamız en kaliteli hizmeti vermeyi garanti eder. Firmamızın yorumlarını özellikler incelemenizi öneriyoruz: Google yorumlarımız

Kadıköy Swan Halı yıkama fabrikası

Bizler bu işe gönül vermiş İstanbul’un en modern halı yıkama firmasından birisiyiz. Müşteri memnuniyeti ile halılarınızın daha temiz olması için İstanbul’un en modern Kadıköy halı yıkama fabrikasından birisi olan fabrikamızda halılarınızı yıkıyoruz. Her halı çeşidini profesyonel yıkama aşamalarından geçirerek tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz. Nepal, İran, Çin, Milas, Hereke, Bünyan, el dokuma, yün, kilim ve daha ismini sayamadığımız tüm halılarınızı fabrikamızda halıya zarar vermeden yıkıyoruz. Kadıköy halı yıkama fiyatları için fiyat listemizi inceleyebilir, ne kadar ücret ödeyeceğinizi halı yıkama fiyatı hesaplama tablosundan öğrenebilirsiniz.

Halıları Nasıl Yıkıyoruz?

  • Öncelikle fabrikamıza gelen halılar türüne göre ayrılır.
  • Elde ve makinede olmak üzere 2 aşamada yıkanır.
  • Yıkama öncesi toz alma makinesinden geçirilir.
  • Bol şampuanla halıları yıkanır ve sıkma makinesinde sıkılır.
  • Yıkanan halılar kapalı halı kurutma odalarımızda kurumaya bırakılır.
  • Kuruyan halılar son kontrolden geçirilerek servise yönlendirilir.
Profesyonel halı yıkama

Kadıköy’de Güvenilir Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkama işi özellikle İstanbul’da kimi zaman sorunlu bir süreç olabilmektedir. İshayder Derneğimizin halı yıkama şikayet sayfasını incelemenizi öneriyoruz. Göreceğiniz üzere Türkiye genelinden bir çok tüketici halılarını yıkamaya vermiş kimi halısını alamamış, kimisi tehditler almış, kimisi de halısını yıkamadan geri almış ve daha onlarca şikayet. Kadıköy halı yıkama hizmetini veren firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve bunun için çalışmaktadır.

Halı yıkamada güven, uzun yıllar boyunca biriken müşteri-firma ilişkisi sonucu oluşan bir bağlanma duygusudur. Tüketicinin hiç bir şekilde kafasında soru işareti kalmadan halısını firmaya teslim etmesi ve halının gerçekten temizlenmiş bir şekilde geleceğinden emin olmasıdır. Swan Halı Yıkama Fabrikası müşteri memnuniyeti ve bunun neticesi olan güven konusuna büyük hassasiyet göstermektedir. İstanbul’un Kadıköy ilçesi ile birlikte diğer ilçelerinde de halısını aldığımız tüm müşterilerimiz bize güvenmekte ve neticesinde de halılarını gerçekten tam olarak temizlenmiş bir şekilde teslim almaktadır.