Ataşehir Halı Yıkama

Ataşehir Swan Halı Yıkama fabrikası başta Ataşehir olmak üzere İstanbul Anadolu Yakasına profesyonel halı temizleme hizmeti vermektedir.

Ataşehir’de Profesyonel Halı Yıkama Firması

Ataşehir Swan halı yıkama, en kaliteli hizmeti modern tesisinde tüketicilerine sunmaktadır. Bunun için son teknoloji makinelerden yararlanmakta ve natürel halı şampuanları kullanmaktayız. Fabrikamıza giren bir halı gerçek anlamda temizlenmiş, yırtık sökük varsa müşteri bilgisi dahilinde tamiri yapılmış ve parfümlenerek temizlenmiş bir halde servis ile adresinize teslim edilir.

Ataşehir Swan Halı Yıkama

Ataşehir’in Halı Yıkama Firması

Firmamız Ataşehir’de bulunması nedeniyle ilçe geneline ve çevre ilçelere hızlı servisi ile ön plana çıkmaktadır. Ataşehir’in neresinde olursanız olun bize ulaştığınız andan itibaren servisimiz en kısa zamanda size ulaşarak halılarınızı alacaktır. Ataşehir halı yıkama fiyatlarımız için şu sayfamıza göz atabilirsiniz: https://www.swanhaliyikama.com/fiyat-listesi/
Ayrıca halı yıkama fiyat hesaplama sayfamızdan yıkatacağınız halıların toplam ücretini hesaplayabilirsiniz.

Ataşehir Halı Yıkama Firması Swan Halı Yıkama

Halı yıkama işi gün geçtikçe önemini artıran büyük bir sektör olma yolunda ilerlemektedir. Bir halı en iyi nasıl temizlenir? Halıya zarar vermeden mükemmel temizlik mümkün müdür? Bu ve benzeri sorular her tüketicinin aklına gelen sorulardır. Ataşehir Swan halı yıkama halıya zarar vermeden en iyi şekilde halıyı temizlemektedir. Bunu elbet tecrübemize borçluyuz. Yıllardır bu işte olduğumuz için binlerce halı elimizden geçti. Haliyle hangi halı nasıl daha iyi temizlenir, halıya zarar vermeden lekeyi nasıl temizleriz gayet iyi biliyoruz.

Ataşehir’de Güvenilir Halı Yıkama Fabrikası

Ataşehir Halı Yıkama hizmeti veren Swan Halı Yıkama olarak bir halıyı nasıl yıkadığımızı aşağıdaki videoda görebilirsiniz. Türkiye’nin en fazla izlenen halı yıkama videosunun özellikle yorumlarını incelemenizi öneririz. Halı fabrikamızda geldikten sonra cinsine göre ayrılır ve toz alma işlemi ile yıkama süreci başlamış olur. Otomatik halı yıkama makinesinde halı yıkandıktan sonra sıkılarak kapalı kurutma odasına aktarılır. Kuruyan halılar kontrol edilerek servise yönlendirilir.

Ataşehir’de Profesyonel Halı Yıkama

Ataşehir’de halı yıkama hizmetimiz ile her çeşit ve kalitedeki halıyı firmamız garantisi altında yıkıyoruz. Yün halı, el dokuma halısı, Çin, Nepal, İran, Hereke, Bünyan ve daha ismini sayamadığımız onlarca halı çeşidini firmamız güvencesinde yıkatabilirsiniz.

Ataşehir Servis Ağımız:
Ferhatpaşa, Kayışdağı, İçerenköy Küçükbakkalköy ve tüm mahalleleri.