Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa halı yıkama hizmet bölgesi, Swan Halı Yıkama Fabrikasının hizmet bölgelerinden bir tanesidir. Gaziosmanpaşa’da en kaliteli en güvenilir halı yıkama hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Gaziosmanpaşa’da Profesyonel Halı Yıkama

Swan Halı Yıkama Fabrikası kurulduğu ilk günden itibaren kaliteden taviz vermeden hizmetlerini sürdürmektedir. Her geçen gün servis ağını genişleten firmamız Gazisomanpaşa ilçesini de hizmet ağına eklemiştir. Gaziosmanpaşa halı yıkama hizmeti için bize ulaşabilirsiniz. En kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Gaziosmanpaşa halı yıkama
Gaziosmanpaşa halı yıkama

Swan Halı Yıkama yıllardır halı temizleme işinde hizmet vermektedir. Her kalitedeki halıyı garantili olarak yıkayan firmamız Gaziosmanpaşa ilçesine ücretsiz servis hizmeti ile ilçede güvenilir halı yıkama firmaları arasına girmiştir. Halı yıkamada güvenilir hizmet vermek büyük önem taşımaktadır. Bunun için derneğimizin şikayet sayfasına göz atmanız yeterli olacaktır.

İstanbul’un en modern tesislerinden birisine sahip olan firmamız halıların, halı üreticilerinin önerdiği şekilde halıları yıkamaktadır. Makine halılarını rahatlıkla otomatik halı yıkama makinesinde yıkarken, el dokuma ve ithal halıların bir çoğunu yerde tek fırçalı mec makineleri ile yıkamaktadır.

Gaziosmanpaşa’da Güvenilir Tavsiye Halı Yıkama fabrikası

Gazisosmanpaşa Swan Halı Yıkama olarak güvenilir, müşteri memnuniyetine önem vererek halı yıkama işi yapıyoruz. Bunun için gerekli eğitim ve toplantılara katılarak en güncel bilgileri fabrikamız bünyesine dahil ediyoruz. Aşağıda Türkiye’nin en çok izlenen halı yıkama videomuzda özellikle yorumları incelemenizi öneriyoruz. Tüketiciler videodaki profesyonel halı yıkama işlemlerini büyük bir beğeni ile karşılamaktadır.

Fabrikamızdaki Makine/Ekipman Parkuru

Swan halı yıkama fabrikasına gelen her halı kontrolden geçerek yıkama aşamasına geçer. Buradaki amaç halıda daha önce oluşan hasar var mı, özel leke çıkarıcı kullanılması gereken lekeler var mı belirlemek amacıyla kontrol edilir.

İlk kontrolden geçen halılar halı çırpma makinesinde tozları çırpılarak yıkama makinesinde yıkama işlemine başlanır. Natürel şampuan kullanılarak yıkanan halılar yıkama sonrası sıkılır ve kurutma bölümüne aktarılır. Kapalı olan kurutma bölümünde halılar 10-20 saat arasında kurumaya bırakılır. Kuruyan halılar kontrol bölümüne alınır ve her halı tek tek kontrol edilir. Kontrolden geçen halılar müşteriye teslim edilir.

Bazı halılarda kalıcı lekeler vardır. Zamanında müdahale edilmeyen veya bir şekilde halının ipliğine nüfuz eden lekeler çıkmaz. Bu lekeler için özel leke çıkarıcılar kullanılır. Bu noktada tam olarak lekeden kurtulmak mümkün olmasa da eskiye nazaran daha temiz bir görünüm elde edilir. Her lekeli halıda müşteri mutlaka bilgilendirilir ve daha sonra işleme başlanır.

Siz de Gaziosmanpaşa’da güvenilir bir halı yıkamacı ile çalışmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Firmamız kısa zamanda kapınıza gelerek makbuz karşılığında halınızı alacak ve tertemiz bir şekilde teslim edecektir.