Üsküdar Halı Yıkama

Üsküdar halı yıkama hizmeti veren firmamız Swan Halı Yıkama Fabrikası Üsküdar ilçesine hızlı servisi ile profesyonel, kurumsal halı yıkama hizmeti vermektedir. Yılların verdiği tecrübe ile halılarınız fabrikamızda ilk günkü parlaklığına kavuşarak evlerinizi şenlendirmeye devam ediyor. Yıllardır Üsküdar ilçesine vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ile müşterilerimizden büyük beğeni aldık.

Üsküdar Swan halı yıkama

Üsküdar’da profesyonel garantili halı yıkama

Üsküdar halı yıkama hizmetini en iyi şartlarda ve profesyonel bir şekilde yapan Swan halı yıkama bu işe yıllarını vermiştir. Halı yıkama hizmeti yanında halı tamiri, koltuk yıkama ve stor perde yıkama hizmetlerimiz de mevcuttur.

Swan halı yıkama Üsküdar’a servis hizmeti ile günlük ulaşabilmekte ve halılarınızı aynı gün içinde almaktadır. Fabrikamızda yıkandıktan sonra ücretsiz servis aracımız ile adresinize teslim edilmektedir.

Üsküdar Swan Halı Yıkama

Üsküdar Swan Halı Yıkama’da halılar nasıl yıkanıyor?

Bize ulaştıktan sonra istediğiniz bir saat diliminde servis aracımız adresinize gelerek halılarınızı makbuz karşılığında almaktadır. Alınan halılar fabrikamızda ön kontrolden geçer. Bu kontrolde halıda leke var mı? Halıda deforme var mı ? Halı hangi yöntemle yıkanacak? Bu ayrıntılar belirlendikten sonra varsa hasar giderilir, yoksa halı yıkama işlemine geçer.

Yıkama öncesi toz alma makinesinde yabancı maddelerden büyük oranda temizlenir ve asıl yıkama işlemi başlamış olur. Eğer halı el dokuma gibi değerli bir halı ise elde yıkama işlemi uygulanır. Makine halısı ise otomatik halı yıkama makinesinde yıkama işlemi yapılır. Üsküdar halı yıkama hizmeti veren firmamız bu konuyu çok dikkat etmektedir; çünkü yanlış yıkamada halının ömrü kısalmaktadır.

Yıkama sonrası sırası ile sıkma, kurutma ve kontrol işlemleri yapılarak halı paketlenir. Böylece halı kusursuz bir şekilde yıkanmış ve adresinize teslim edilmek üzere yola çıkmış olur. Üsküdar’da profesyonel halı yıkamanın adresi Swan Halı Yıkama en iyi halı temizliğini sunmak için büyük gayret göstermektedir.

Üsküdar Tavsiye Halı yıkama Fabrikası

İstanbul’un en modern halı yıkama fabrikalarından birisi olan Swan halı yıkama tavsiye edilen bir halı yıkama firması olmuştur. Google haritalarda yapılan yorum ve puanları görebilirsiniz. Tavsiye halı yıkamacı olabilmek için, kaliteye büyük önem vermekteyiz. Üsküdar halı temizleme hizmeti ile de ilçeye ulaşmaktadır. Aşağıda listesini paylaştığımız makineler ile halı fabrikamızda girdiği andan itibaren profesyonel yıkama işleminden geçmektedir. Son model makineler ile halılarınız gerçek temizlik ile kavuşmakta ve temizlenmektedir. Üsküdar halı yıkama fiyatları için lütfen linke tıklayın: https://www.swanhaliyikama.com/fiyat-listesi/
Ayrıca halı yıkama ücretinin ne kadar tutacağını hesaplamak için de şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz: https://www.swanhaliyikama.com/fiyat-hesaplama/

Swan Halı Yıkama Makine ve Ekipmanları:

  • Halı toz alma makinesi: halılar yıkanmadan önce çırpma makinesinden geçerek yıkamaya hazır hale getirilir.
  • Halı yıkama makinesi: halılar bilgisayarlı halı yıkama makinesinde yıkanır.
  • Sıkma makinesi: yıkanan halılar sıkma makinesinde sıkılır.
  • Kapalı kurutma odaları: halılar kapalı ortamda kurutularak dış ortamın dezavantajından korunur.
  • Kalite kontrol ve paketleme: halılar kontrol edilerek paketlenir.