Ferhatpaşa Halı Yıkama

Swan Halı Yıkama Fabrikası Ataşehir Ferhatpaşa’da bulunan fabrikası ile semte profesyonel halı temizleme hizmeti vermektedir. Ferhatpaşa halı yıkama hizmeti için bize ulaşmanız yeterlidir.

Ataşehir Ferhatpaşa Halı Yıkama Hizmeti

Ferhatpaşa Mahallesi Ataşehir’in kenar mahallelerinden birisidir. Bir tarafında Sancaktepe bir tarafında da Maltepe ilçelerine sınırdır. Swan halı yıkama fabrikası ilk kurulduğunda Üsküdar’da hizmet vermiş artan talep ile Ataşehir Ferhatpaşa mahallesine taşınmıştır. Kendi tesisimizde İstanbul’un en büyük en modern halı yıkama fabrikalarından biri olarak faaliyet göstermekteyiz.

Üsküdar’da başladığımız halı temizleme işinde günümüzde İstanbul’un Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası olarak iki bölgeye ayırmış ve servis hizmeti ile bir çok ilçeye hizmet götürmekteyiz.

Ferhatpaşa mahallesi 47. sokakta yer alan Swan Halı Yıkama hızlı servisi ile mahallemizde ön plana çıkmaktadır. En kaliteli halı yıkama hizmetini sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.

Ferhatpaşa Halı Yıkama Fiyatları

Firmamız her kalitedeki halıyı profesyonel olarak yıkamaktadır. Eğer bir işi en iyi şekilde yapmak istiyorsanız tüm ekipmanın en kalitelisini kullanmalısınız. Örneğin halı yıkama şampuanı fiyatlarını incelediğimizde litresi 3-5 TL’den başlar, 8-10 TL’ye kadar çıkmaktadır. Yani iki kat fiyat farkı oluşmaktadır iyisi ile ucuzu arasında. Firmamız tüm ekipmanın en kalitelisini kullanmaktadır Böylece halılarınız tam olarak temizlenmektedir. Bu da doğal olarak fiyatlara etki etmektedir. Ferhatpaşa halı yıkama fiyatları işin FİYAT LİSTESİ sayfamızı inceleyebilirsiniz. Eğer ne kadar ücret ödeyeceğinizi öğrenmek istiyorsanız halı yıkama fiyat hesaplama sayfamızdan bunu öğrenebilirsiniz.

Ferhatpaşa En yakın Halı Yıkama Fabrikası

Firmamız yukarıdaki haritada görüldüğü üzere Ataşehir Ferhatpaşa mahallesinde yer almaktadır. Hızlı ve güvenilir hizmetin adresi Swan Halı Yıkama en profesyonel hizmeti vermektedir. Adresinize en yakın halı yıkamacıyı tercih ederek zamandan kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken hemen bize ulaşmak. Firmamız müşteri-firma ilişkisine büyük önem vermektedir. Saygıdan kusur etmeyen personelimiz halılarınızı adresinizden makbuz karşılığında almaktadır. Makbuzda halının m2’si ve toplam ödeyeceğiniz ücret yazmaktadır. Sonradan sürpriz fiyat artışı ile karşılaşmazsınız.