Kayışdağı Halı Yıkama

Kayışdağı halı yıkama hizmeti Swan Halı Yıkama Fabrikası güvencesinde %100 garantili olarak tüm mahallemizde geçerlidir. Her kalitedeki halınızı hizmet kalitesinden taviz vermeden titiz bir yıkama işleminden geçiriyoruz.

Kayışdağı Mahallesi Halı Yıkama

Kayışdağı mahallesi Ataşehir’de bulunan kenar mahallerden birisidir. Yanında İnönü mahallesi ve Büyükbakkalköy mahallesi ile Maltepeye sınırdır. Kenar mahalle olduğu için bazı halı yıkamacıların servisi olmayabilir. Swan halı yıkama fabrikası servis bölgesi olduğu için hızlı sipariş alımı yaptığımız semtlerden birisidir. Ücretsiz ve hızlı servis imkanından siz de yararlanmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Halı Temizleme Hizmeti

Kayışdağı halı yıkama hizmetini firmamız profesyonel manada modern yıkama teknolojisi ile halılarınızı yıkıyoruz. Gerçek temizlik ile buluşan halılarınız daha temiz ve ömrü de uzamış olmaktadır. Çünkü zamanında yıkanan halıların ömrü de uzamaktadır. Firmamız her hizmetinde olduğu gibi Kayışdağı Mahallesine verdiği halı temizleme hizmetinde de garantili hizmet anlayışı uygulamaktadır. Her halınız fabrikamıza ulaştığı andan itibaren firmamız garantisi altındadır. İstanbul’un en modern halı yıkama teknolojisine sahip olan firmamız halılarınızı ilk günkü gibi teslim etmektedir.