İstanbul Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği (İshayder)

Firmamız İstanbul Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği (İSHAYDER) kurucu üyeleri arasındadır. İshayder 2013 yılında kurulmuş İstanbul’daki profesyonel halı yıkama işi yapan firmaların üye olduğu derneğimizdir.

2 dönem Tezal Halı Yıkama sahibi Kadir Bey Başkanlık yapmış bu yıl (2019) genel kurulda Gül Halı Yıkama sahibi Hüseyin Bey Başkanlığı devralmıştır. Mesleğimize katkı sağlayacağından hiç kuşkumuz yok, kendisine tekrardan tebrik ediyoruz.

Profesyonel halı yıkama her ne kadar kolay gibi görünse de aslında hiç de kolay değildir. Bir halının üzerinde milyonlarca bakteri olduğunu biliyor musunuz? Eğer halı zamanında yıkanmazsa bu bakteriler insanlara zarar verecek boyuta ulaşabilir. Bu bakterilerden ancak profesyonel bir yıkama işleminden sonra kurtulabilirsiniz. İşte bu işi profesyonel olarak yapanlar İstanbul Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği altında buluşmaktadır.

Firmamız mesleğimizin gelişimi için elinden geleni yapmaktadır. Gerek tecrübelerimiz gerek örnek halı yıkama fabrikamız ile desteğimizi her daim sürdüreceğimizi bilmenizi isteriz.

Yazar 

Bir yanıt yazın