PHTYD 18. Antalya İstişare Toplantısına Katıldık

18. Antalya istişare toplantısı

Bu yıl 18.si düzenlenen Profesyonel Halı Temizleyicileri Yardımlaşma Derneği (PHTYD) Antalya İstişare Toplantısı 5 Şubat 2022 tarihinde Antalya Limak Lara Otelde gerçekleşti. Swan Halı Yıkama Fabrikası olarak biz de daha önceki yıllarda olduğu gibi sektörü yakından takip etmek için toplantıda hazır bulunduk.

18. Antalya istişare toplantısı toplu resim

Toplantının sunumunu daha önceki yıllarda olduğu gibi Ramazan KARAKAYA sundu kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

PHTYD’nin 6. dönem Başkan Vekili Güven Köseoğlu “Sektördeki yenilikleri ve tecrübeleri paylaşmak adına her sene Antalya’da buluşuyoruz. Üyemiz olsun ya da olmasın herkese kapımız açık. Sektörün kurumsallaşması, meslektaşlarımızın gelişmesi ve kaynaşması için bu toplantıların uzun yıllar devam etmesini diliyoruz.” dedi.

Ardından Swan Halı Yıkama Fabrikası sahibi Mustafa EMİRGAN sözü alarak; “Dernek kurulduğu günden bugüne tüm toplantılara katılıyorum. Mesleğin gelişmesi için üyelerimizin önerileri doğrultusunda çalışmalar yapmaya çalışacağız” dedi.

Programda bir çok değerli iş arkadaşlarımız söz alarak mesleğimiz hakkında görüşlerini bildirdiler.

Toplantıda halı yıkama işinde büyük yeri olan tedarikçiler de standlarını açarak ürünlerini pazarlama şansı buldu. Firma olarak tüm standları gezerek teknolojinin geldiği noktayı birebir görmüş olduk. Swan Halı Yıkama Fabrikası olarak her zaman mesleğimize katkıda bulunmaya ve teknolojiyi yakından takip etmeye devam edeceğiz.

Yazar 

Bir yanıt yazın