İshayder 3. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Kurucu üyeleri arasında bulunduğumuz İstanbul Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği (İshayder) 3. olağan genel kurulu 29.03.2019 tarihinde Üsküdar’da yapıldı.

Swan Halı Yıkama olarak toplantıda hazır bulunduk. İshayder en profesyonel halı yıkamacıların buluştuğu bir platform olarak artık isminden söz ettirir hale gelmiş durumdadır. Sorun yaşamak istemeyen halı yıkama hizmeti alacak tüketicilerin başvurduğu bir kaynak olma yolunda da emin adımlarla ilerlemektedir.

İshayder bu güne kadar 2013 yılından beri bir çok etkinlik düzenlemiş ve halı yıkama mesleğimizin gelişmesi içinde adımlar atmıştır. Bu güne kadar emeklerinden dolayı Başkan Kadir ÖZKARAKAĞOĞLU’na teşekkür ediyoruz.

3. dönemde aday olmayarak yeni oluşumlara destek olmuştur. 3. dönem İshayder Başkanlığına da oy çokluğu ile Gül Halı Yıkama sahibi Hüseyin AVCI seçilmiştir. Kendisine ve halı yıkama mesleğimize hayırlı olmasını diliyoruz. İshayder’i daha da iyi yerlere getireceğinden de hiç kuşkumuz yok.

Swan Halı Yıkama olarak dernek yönetiminde yer alarak bu dönemde de hizmetlerimize devam edeceğiz. Biz bu işi severek yapıyoruz ve daha da gelişmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.
Swan Halı Yıkama ve Tamir Hizmetleri.

Yazar