Makine Halısı Yıkama

Piyasada en fazla yer alan halı çeşidi makine halılarıdır. Makine halıları otomatik makinelerde üretilmektedir. Çok uzun şekilde üretilen halılar belirli ölçülerde kesilerek satışları yapılır. Peki makine halıları nasıl yıkanır? Temizliği nasıl yapılır?

Makine halısı yıkama

Bir çok makine halısı otomatik halı yıkama makinelerinde yıkanabilir. Bazı yün halılar ve antikalaşmış halıların makinede yıkanmasını önermiyoruz. Yıkama esnasında dikkat edilecek hususlar, halıya uygun halı şampuanı kullanımı ve halıya uygun fırça kullanımı. Bunun yanında uzman ekip de yıkama esnasında tecrübesi ile en ufak sorunda anında müdahale etmektedir.

Makina halısı yıkamak fiyatlarındanda anlaşılacagı gibi çok zor değildir çünkü makina halıları kolay kolay bozulmayan halılardır ama otomatik makinası ve doğru araçlara sahip olmayan firmalar halıları çok kötü koşullarda yıkamaktadır amaç halıyı temizlemek degil para kazanmakdır yıkadıkları halılarda temiz gibi gözüksede dorğru şekilde yıkanmadığı için temizlikleri çok uzun süreli olmaz çok kısa süre sonra halı akarların arasında kalan kirleri yüzeye kusar ve mecburen halınızı yine yıkatmak zorunda kalırsınız böyle şeylerle karşılaşmamak için proafosnel firmaları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Swan halı yıkama olarak makina halılarınız havuz sistemi kullanmadan tek tek otomatik makinada yıkamakdayız ve kurutma odalarımızda tozdan kirden uzak hijyenik ortamda kurutmaktayız.

Yazar