Step Halı Yıkama

Step halı yıkama hizmetinin doğru adresi Swan Halı Yıkama Fabrikası. Firmamız Step halısını garantili olarak yıkamaktadır. Adresinizden aldığımız Step halısını fabrikamızda modern yıkama teknolojisi ile yıkadıktan sonra ücretsiz servisimiz ile adresinize teslim ediyoruz.

Step Halısı Yıkama

Step halısını nasıl yıkıyoruz? Fabrikamızda gelen tüm halılarda olduğu gibi step halısını da ön kontrolden geçiriyoruz. Halıda hasar var mı leke var mı kontrol ettikten sonra toz çırpma makinesinde yıkama öncesinde çırpıyoruz.

Yıkanmış step halısı

Toz çırpma makinesinden geçen Step halı halı yıkama makinesinde natürel şampuanlar ile yıkanmaktadır. Bol su ile durulama yapıldıktan sonra halı sıkma makinesinde sıkılır.

Yıkama sonrası kontrol edilen halı kurumaya bırakılır. Varsa çıkmayan leke, özel leke çıkarıcılarımız ile müdahale ederek leke çıkarma işlemi uygulanır. Gerekirse tekrar hızlı bir yıkama işlemine tabii tutulur.

Kurumaya bırakılan halının ortamı kapalı kurutma odasında güneş görmeyen bir ortamdır. Kuruyan halı paketleme bölümünde kontrol edilir. Son kontrolden geçen Step halı paketlenerek adrese teslim edilir.

Dikkat ettiyseniz Step halının yıkama sürecindeki her aşaması titizlikle yürütülen aşamalardan oluşmaktadır. Sık sık kontrol edilerek kirlerden tamamen temizlenmekte ve step halı yüzeyinde hasar oluşumunun önüne geçilmektedir. Swan Halı Yıkama Fabrikası geçmişten gelen tecrübesi ile Step halılarınızı hasar görmeden modern yıkama teknolojisinden geçirmektedir. Step halılar fabrikamızda garantili olarak yıkanmaktadır.

Yazar 

Bir cevap yazın