Step Halı Yıkama, Etkili Yöntemlerle Halıya Zarar Vermeden Yıkama İşlemi

Step halı yıkama başlıklı bu yazımızda step halıların dokusuna zarar vermeden nasıl yıkanması gerektiğinden, Swan Halı Yıkamanın step halıları nasıl yıkadığından bahsedeceğiz. Step halıların yıkama sürecine geçmeden önce step halıları tanımamızda fayda olduğu kanısındayız. Şimdi kısaca step halının özelliklerinden bahsedelim ve ardından step halıyı nasıl yıkıyoruz ona geçelim:

Step Halının Özellikleri:

Step halılar, yumuşaklık hissinden dolayı popüler hale gelen, ince ve sık dokunmuş halı modelleridir. Yumuşak halılara kıyasla daha kısa hav yüksekliğine sahip olan step halılar, konforlu ve lüks bir his sunar. Bazı modellerde hav yüksekliği azalırken, bazılarında ise hiç hav bulunmaz.

Sık dokuma özelliği sayesinde step halılarda boşluk hissi oluşmaz ve alttaki doku görünmez. Farklı renk ve tasarımlarda üretilebilen bu halılar, dokuma sırasında verilen formlar ile üç boyutlu bir his yaratabilir. Renklerin daha baskın ve net göründüğü step halılar, uzun yıllar parlaklığını korur. Çift renk veya birden fazla renk kullanılarak özgün tasarımlar da üretilebilir.

Step halıların öne çıkan bazı özellikleri:

  • İnce ve sık dokuma
  • Kısa hav yüksekliği
  • Konforlu ve modern bir görünüş
  • Üç boyutlu tasarım seçeneği
  • Baskın ve net renkler
  • Uzun ömürlü parlaklık
  • Çift renk ve özgün tasarımlar

Step halı yıkama hizmetinin doğru adresi Swan Halı Yıkama Fabrikası. Firmamız Step halısını garantili olarak yıkamaktadır. Adresinizden aldığımız Step halısını fabrikamızda modern yıkama teknolojisi ile yıkadıktan sonra ücretsiz servisimiz ile adresinize teslim ediyoruz.

Step Halısı Nasıl Yıkanır?

Fabrikamızda gelen tüm halılarda olduğu gibi step halısını da ön kontrolden geçiriyoruz. Halıda hasar var mı leke var mı kontrol ettikten sonra toz çırpma makinesinde yıkama öncesinde çırpıyoruz.

Yıkanmış step halısı

Otomatik Makinede Step Halı Yıkama

Toz çırpma makinesinden geçen Step halı halı yıkama makinesinde natürel şampuanlar ile yıkanmaktadır. 12 fırçalı otomatik halı yıkama makinemizde step halının her köşesi eşit bir şekilde yıkanır. Halının altı da fırça ile yıkanmaktadır. Bol su ile durulama yapıldıktan sonra halı sıkma makinesinde sıkılır.

Yıkama sonrası kontrol edilen halı kurumaya bırakılır. Varsa çıkmayan leke, özel leke çıkarıcılarımız ile müdahale ederek leke çıkarma işlemi uygulanır. Gerekirse tekrar hızlı bir yıkama işlemine tabii tutulur.

Kurumaya bırakılan halının ortamı kapalı kurutma odasında güneş görmeyen bir ortamdır. Kuruyan halı paketleme bölümünde kontrol edilir. Son kontrolden geçen Step halı paketlenerek adrese teslim edilir.

Dikkat ettiyseniz Step halının yıkama sürecindeki her aşaması titizlikle yürütülen aşamalardan oluşmaktadır. Sık sık kontrol edilerek kirlerden tamamen temizlenmekte ve step halı yüzeyinde hasar oluşumunun önüne geçilmektedir. Swan Halı Yıkama Fabrikası geçmişten gelen tecrübesi ile Step halılarınızı hasar görmeden modern yıkama teknolojisinden geçirmektedir. Step halılar fabrikamızda garantili olarak yıkanmaktadır.

Step Halı Yıkama Fiyatları

Kaliteden ödün vermeden halı temizleme hizmeti veren firmamız uygun fiyatları ile müşterinin yanında olmaktadır. Güncel fiyat listemizi inceleyebilir, step halınızın profesyonel ellerde temizlenmesini istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz:

Yazar 

Bir yanıt yazın