Halı Yıkatırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Halınız kirlendi ve yıkatmaya karar verdiniz. Halı yıkatırken nelere dikkat edeceksiniz? İnternetten aradınız onlarca firma çıktı hangisini seçeceksiniz?

Halı yıkama işinde yıllarını vermiş bir firma olarak o kadar çok olayla karşılaşıyoruz ki, inanın çok şaşırırsınız. Firmamız İshayder kurucu üyesi olduğu için derneğimizin web sitesinde halı yıkama şikayet sayfası açtık. Özellikle sayfaya girip yapılan şikayetleri göz atmanızı önemle rica ederiz. Link: http://www.ishayder.com/hali-yikama-sikayet-formu/

Halısını geri getirmeyen firmalar, halıyı hiç yıkamadan geri getirenler, halı üzerinde yabancı madde olmadan teslim edilmiş ancak geri geldiğinde bir sürü saç vb. yabancı madde yapışmış halde gelen halılar, gününde teslim edilmeyen halılar. Şikayetleri daha da uzatmak mümkün elbette.

Halı Yıkatacağınız Firmayı İyi Tanıyın!

Halılarınızı vereceğiniz firmayı iyi tanıyın.

  • Firma belirttiği adreste var mı? Eğer varsa kaç senedir o adreste.
  • Firmadan mutlaka firma bilgileri yazılı fiş alın ve fişte fiyatı mutlaka yazdırın.
  • Aldığı halıları kaç günde teslim edecek?
  • Halıları nasıl yıkayacak mutlaka sorun.
  • Halıları açık havada mı kapalı odada mı kurutacak?

Bu maddeleri daha da çoğaltabilirsiniz. Ancak ilk sıradaki maddeyi mutlaka teyit edin. Teyit etmeden kesinlikle halınızı vermeyin, zira halınız geri gelmeyebilir.

Swan Halı Yıkama Kurumsal Hizmet Sunar!

Yukarıdaki örnek verdiğimiz problemlerin hiç birisi Swan Halı Yıkama’da yaşanmamaktadır. Geçmişten gelen tecrübemiz ile müşteri memnuniyeti için büyük çaba harcamaktayız. Bizden kurumsal hizmet alacağınızın garantisini veriyoruz. Bizden teklif almadan halınızı yıkatmayın!

Yazar 

Bir yanıt yazın